Canlı Hayvan Taşımacılığı

Konya Canlı Hayvan Taşımacılığı sayesinde çeşitli lokasyonlara taşıyacağınız canlı hayvanlarınız için en doğru hizmeti tercih etmek istemez misiniz? Güven, kalite ve uygun fiyat dendiğinde akla gelen en makul seçenek olan Zıpır Nakliyat sayesinde süreci düşündüğünüzden çok daha iyi bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Şimdi hizmetimizle alakalı bütün merak ettiklerinizi öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Canlı Hayvan Taşımacılığı Nedir?

Konya canlı hayvan taşımacılığı; dana, inek ya da küçükbaş hayvanların taşınması sürecini ifade etmektedir. Hayvanların ahırdan pazara ya da bir çiftlikten diğerine taşınması sırasında kullanılan araçların belli başlı özellikler taşıyor olması gerekmektedir. Bu çerçevede canlı hayvan taşıma araçları özel olarak donatılmaktadır. Zıpır Nakliyat olarak geniş filomuzla dilediğiniz sayıda canlı hayvanın taşınması sürecini yönetiyoruz.

Hayvanların konforlu bir şekilde taşınması adına hareket ederken aracımızı özenle modifiye ederek hayvanların sağlığını da önemsediğimizi gösteriyoruz. Hayvanlarınızın güvenilir bir şekilde taşınması maksadıyla canlı hayvan taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Konya Canlı Hayvan Taşıma Hizmeti Nasıl Gerçekleşir?

Hayvanların bir yerden başka bir yere taşınması süreci için öncelikle uygun aracın belirlenmesi gerekmektedir. Çünkü hayvan sayısına ve hayvanların kaplayacakları alana bağlı olarak ideal araç belirlenmektedir. Daha sonra bu aracın alt kısmına serilen talaşla canlı hayvanların araç içerisinde savrulması ya da kayıp düşmesi önlenmektedir. Ön hazırlık süreci tamamlanan canlı hayvan taşımacılığı işleminde sıra hayvanların yüklenmesine gelir.

Konya Canlı Hayvan Taşımacılığı kapsamında araçlarımızda bulunan rampa ve eklentilerle hayvanların kolaylıkla araca çıkması sağlanır. Bütün hayvanlar araç kasasına yüklendikten sonra açılır kapanır kısımlar sabitlenerek canlı hayvan taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Siz de kusursuz bir süreç sonunda hayvanlarınızın taşınmasını istiyorsanız Zıpır Nakliyat sayesinde ideal hizmete ulaşabilirsiniz.

Canlı Hayvan Taşıma Nerelere Yapılır?

Konya, Türkiye’de tarım ve hayvancılık dendiğinde akla gelen en önemli noktalardan bir tanesidir. Süt ve et üretiminin önemli noktası olması nedeniyle Konya’da hayvan varlığının da ciddi seviyede olduğu açıktır. Hayvan varlığının gün geçtikçe artış gösterdiği Konya’da çiftçilerin hayvan taşımacılığı konusunda talepleri de artmaktadır. Zıpır Nakliyat olarak hayvan taşımacılığı konusunda ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veriyoruz.

Konya’nın 31 ilçesine ve çevrede bulunan şehirlere canlı hayvan taşımacılığı yaparak beklentilerinize cevap veriyoruz. Böylelikle hem kaliteli hizmet almanıza yardımcı oluyor hem de canlı hayvan taşımacılığı ile alakalı olarak kaliteli bir çözüm üretmeyi de başarıyoruz. Siz de Konya’dan dilediğiniz noktaya canlı hayvan taşımacılığı hizmeti almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konya Canlı Hayvan Taşımacılığı Fiyatları

Canlı hayvanlarınızın güvenle taşınmasını istediğinizde yapmanız gereken yalnızca kaliteli bir seçim yapmak olmalı. Profesyonel ekibimiz, geniş araç filomuz ve kaliteli çözümlerimiz sayesinde siz de beklentilerinize en iyi şekilde cevap verebilirsiniz. Peki, Konya Canlı Hayvan Taşıma için ödeyeceğiniz ücretler ne kadar olacaktır? İşte fiyatlar ile alakalı bilmeniz gerekenler!

Canlı hayvan taşımacılığı fiyatları pek çok değişkene bağlıdır. Öncelikli olarak hangi şehir ya da ilçeler arasında hayvan taşımacılığı yapılacağı kararlaştırılmalıdır. Buna göre belirlenen mesafe fiyatı hesaplamada önemlidir. Öte yandan canlı hayvan taşımacılığında kullanılacak araç da önemlidir. Hayvan sayısına ve büyüklüklerine göre belirlenen bu detay sonrasında canlı hayvan taşımacılığı ile alakalı kaliteli bir çözüme ulaşılmaktadır. Siz de Zıpır Nakliyat ile profesyonel hizmet almayı tercih ederken sorunsuz bir deneyim yaşamayı da hedefleyebilirsiniz. Böylelikle sonuç tam da arzu ettiğiniz şekilde olacaktır.

Hızlı iletişim
  • 05525758899
  • 05525758899
  • muratzipir.mz@gmail.com
Bize Ulaşın
Hızlı iletişim

WhatsApp
Hemen Ara